MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 9952101
*
nr 995 2101
Serveringsvagn
Teak, diameter: 46 cm, höjd: 58 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:13:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 20:42:05
1
400 kr
11/11 23:23:27
2
700 kr
13/11 10:14:54
3
500 kr
13/11 10:14:54
2
600 kr (Budbetjänt)
13/11 10:15:26
3
700 kr
13/11 10:15:26
2
700 kr (Budbetjänt)
13/11 11:19:49
4
1.200 kr
16/11 11:51:42
5
1.200 kr
16/11 11:51:42
4
1.200 kr (Budbetjänt)
16/11 11:51:56
5
1.500 kr
16/11 14:35:08
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn serveringsvagn teak teakmöbler tevagn trä
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:04
-
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43
-
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:31
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43
-
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:37
-
6080 Konsolbord
England, mahogny. Bredd: 90 cm. Djup: 44 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:34
*
Serveringsvagn
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2101
Serveringsvagn
Teak, diameter: 46 cm, höjd: 58 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 20:42:05 | 1 | 400 kr |
11/11 23:23:27 | 2 | 700 kr |
13/11 10:14:54 | 3 | 500 kr |
13/11 10:14:54 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
13/11 10:15:26 | 3 | 700 kr |
13/11 10:15:26 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
13/11 11:19:49 | 4 | 1.200 kr |
16/11 11:51:42 | 5 | 1.200 kr |
16/11 11:51:42 | 4 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
16/11 11:51:56 | 5 | 1.500 kr |
16/11 14:35:08 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn serveringsvagn teak teakmöbler tevagn trä
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:04 -
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43 -
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:31
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43 -
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:37 -
6080 Konsolbord
England, mahogny. Bredd: 90 cm. Djup: 44 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:34